This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Start Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 1369
Odsłon : 979662

Publicznie dostępny wykaz danych Drukuj

Zgodnie z przepisami prawa Urząd Gminy w Starym Lubotyniu jest obowiązany do zamieszczania danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku w Publicznie dostępnych wykazach.

Urząd Gminy w Starym Lubotyniu prowadzi własny Publicznie dostępny wykaz danych, korzystając z aplikacji utrzymywanej i administrowanej przez Ministerstwo Środowiska. Ministerstwo Środowiska nieodpłatnie udostępnia organom administracji aplikację do samodzielnego prowadzenia wykazów. Poniżej zamieszczamy link, pod którym dostępne są karty informacyjne o dokumentach środowiskowych właściwe dla Urzędu Gminy w Starym Lubotyniu.

 

Wyszukiwanie kart w wykazie

Wytworzył: Tomasz Zaręba
Data informacji: 2013-04-29 09:17:55
Opublikował: Andrzej Podrez
Data publikacji: 2013-04-29 11:20:59
Odsłon: 2138
Dziennik zmian
 

Strona korzysta z "ciasteczek" do statystyk i personalizacji strony. Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej, zobacz nasze zasady bezpieczenstwa.

Akceptuje ciasteczka na tych stronach.
Pliki cookies na naszych stronach