This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Start Utrzymanie czystości i porządku

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 1369
Odsłon : 979675

Czystość i porządek
Zezwolenie na świadczenie usług związanych z utrzymaniem czystości i porzadku na terenie Gminy Drukuj

Wzory wniosków o wydanie zezwolenia na świadczenie usług związanych z utrzymaniem czystości i porządku na terenie Gminy.

Załączniki:

Wniosek o udzielenie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie prowadzenia grzebowisk i spalarni zwłok zwierzęcych i ich części - plik doc

Wniosek o udzielenie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie prowadzenia schronisk dla bezdomnych zwierząt - plik doc

Wniosek o udzielenie zezwolenia na świadczenie usług ochrony przed bezdomnymi zwierzętami - plik doc

Wniosek o wydanie zezwolenia w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych - plik doc

Wykaz firm, które opróżniają zbiorniki bezodpływowe - plik doc

Wykaz miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Stary Lubotyń - plik doc


 

Wytworzył: Ireneusz Gumkowski
Data informacji: 2012-03-20 08:02:13
Opublikował: Andrzej Podrez
Data publikacji: 2012-03-20 09:26:20
Odsłon: 1028
Dziennik zmian
 
Wpis do rejestru dzialalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Stary Lubotyń Drukuj

Zgodnie z art.1 pkt 17 ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 152, poz. 897) działalność w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości jest działalnością regulowaną w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej. Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Stary Lubotyń tworzy i prowadzi Wójt Gminy Stary Lubotyń od dnia 1 stycznia 2012 r.

 

Wytworzył: Ireneusz Gumkowski
Data informacji: 2012-03-20 07:27:40
Opublikował: Andrzej Podrez
Data publikacji: 2012-03-20 08:51:37
Odsłon: 1128
Dziennik zmian
Więcej…
 


Strona korzysta z "ciasteczek" do statystyk i personalizacji strony. Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej, zobacz nasze zasady bezpieczenstwa.

Akceptuje ciasteczka na tych stronach.
Pliki cookies na naszych stronach